Kiralık Uçak, Özel uçak Kiralama, Hava Ambulans +905332308511

Hava Ambulansı Kiralama

Hava Ambulansı Nedir:

Hava ambulansı, Sağlık Bakanlığından onaylı; içerisinde hizmet tipine göre tıbbi cihazların ve uzman ekip barındıran ambulans uçak veya ambulans helikopter şeklindeki hava araçlarıdır. Hava ambulanslarını; ambulans uçak ve ambulans helikopter olarak iki başlıkta incelemek daha doğru olacaktır.

Ambulans Uçak Nedir?

Ambulans uçak; uzun mesafe arz eden ve hastanın durumuna göre yanında refakatçi bulundurması gereken yolculuklarda tercih edilen hava aracıdır. Helikopterin yaklaşık olarak 4(dört) saatte alacağı yolu neredeyse 2(iki) saatte kat edeceğinden daha hızlı bir hava aracıdır. Ancak kısa mesafe uçuşları için fiyat – performans açısından tercih edilmemesi gerekir. Ayrıca mutlaka hava alanı olan bir yerden kalkması ve yine hava alanı olan bir yere iniş yapması mecburidir.
Sonuç: Hava alanı barındıran, uzun mesafe uçuşları ve hasta yanında birden fazla refakatçi bulunması gereken uçuşlarda tercih edilmesi kaçınılmaz olan bir hava ambulans aracıdır.

Ambulans uçak resimlerimizden daha detaylı iç ve dış görüntüleme yapabilirsiniz

Ambulans Helikopter Nedir?

Ambulans helikopter; kısa mesafe uçuşlarını kapsayan ve hava alanının bulunmadığı yerlerde tercih sebebidir. Genelde aynı coğrafi bölgenin içinde bulunan iki nokta arası uçuşları gerçekleştirirler. Hava alanının olmadığı yerlerdeki uçuşlarda avantajı tartışılmazdır. Ancak kapasite olarak her ne kadar kısıtlı olan helikopterler mevcutta kullanılsa da yüksek kapasiteli olan helikopterleri de bulmak mümkündür.
Sonuç: Kısa mesafe uçuşlarında ve hava alanı barındıran yerlerde tercih sebebi yüksek olan bir hava ambulans aracıdır.

Ambulans uçak resimlerimizden daha detaylı iç ve dış görüntüleme yapabilirsiniz

Nasıl Kiralayabilirim?

Öncelikle işiniz acilse bu bilgiler ışığında hemen telefonlarımızı arayabilirsiniz.

+90 533 2308511
+90 530 6636490 

Bunun haricinde ileriki bir tarih için düşünülüyorsa Uçuş Talep Fırmu nu doldurarak uzman ekibimize ulaşabilrsiniz. Uzman ekibimiz sizin verdiğiniz bilgiler ışığında
– Uçmak istediğiniz iki nokta
– Hastanın durumuna bağlı bulundurulacak ekip ve ekipman
– Refakatçi talebiniz
– Uçuşa kadar ve uçuş sonrası hedefe kadar yer ambulansı gerekip gerekmediği

gibi durumlar değerlendirerek size hemen dönüş yapacak ve uygun hava ambulansının bilgisini tarafınızla paylaşacaktır.

Ambulans Yer Hizmetleri?

Hava ambulans kiralamalarında; hastanızın bulunduğu yerden uçuşun gerçekleşeceği ilk noktaya transferinde ve uçuş sonrası varılacak olan sağlık kuruluşu veya bir başka hedefe transfer hizmetlerini de sağlamaktayız. İçinde uzman ekibimizin ve gerekli tıbbi malzemenin bulunduğu son teknoloji ile donatılmış kara ambulans araçlarımız da hemen her bölgede 7/24 hizmete hazır şekilde beklemektedir.

Tıkla Whatsapp
Hemen Ara