Kiralık Uçak, Özel uçak Kiralama, Hava Ambulans +905332308511

Özel Jet Kiralama Fiyatları

Özel jet kiralama fiyatları için en uygun sayfada olduğunuzu belirtmek isteriz.Sizin için en doğru uçak türü ve fiyatı için dünya genelinde hizmet vermekteyiz.

Özel Jet kiralama fiyatlarına gelince; işin aslına bakarsanız  bu fiyat, uçuş yapılacak olan mesafe ve hava aracının cinsine göre değiştiğinden,

+90 533 2308511
+90 530 6636490 

numaralardan bizlere ulaşarak gerekli bilgileri sunduktan sonra ayrıntılı fiyat almanız daha doğru olacaktır. Ancak aşağıda hava aracının cinsinin, kapasitesinin, rotasının ve resimlerinin bulunduğu örnek uçuş fiyatlarını baz fiyat olarak görebilirsiniz.

Ayrıca firmamızın yer hizmetleri olarak olduğunuz yerde VIP araçlarla uçuş yapılacak alana kadar özel şoför ile alınabileceğinizi, varış hava limanından ise gitmek istediğiniz yere kadar yine VIP araç ve şoförü ile bırakılabileceğinizi de unutmayınız. Bunlar tamamen sizin isteğinize kalmış olup; uçuş planlamasında uzman ekibimizle ayrıntılarını görüşebileceğiniz konulardır.

Örnek Fiyatlar Nelerdir?

Yön:    Ankara – İstanbul

Hafif Jetler – Hawker 400

Uçak Cinsi :    Hawker 400

Kapasite :       7

Ortalama Fiyat:           5.000 Euro + KDV

 

Yön:    Ankara – İstanbul

 

Orta Özel Jetler – Citation Sovereign

citation-sovereign-10 citation-sovereign-2 citation-sovereign-3 citation-sovereign-4 citation-sovereign-5 citation-sovereign-6 citation-sovereign-7 citation-sovereign-8 citation-sovereign-9 citation-sovereign

Uçak Cinsi :    Citation Soverign

Kapasite :       9

Ortalama Fiyat:           7.500 Euro + KDV

 

2005 ten beri sizlerle olmanın gururunu yaşayan firmamız, Nerede Olursanız olun sizleri bulunduğunuz bölgeden alıp istediğiniz yere götürme emniyetli ve konforlu bir biçimde yerine getirmektedir.

Siz değerli konuklarımızla birlikte olmaktan grur duyduğumuzu ve ‘kalkışa hazırız’ sloganımızla en kısa sürede gökyüzünde buluşmak temennisi içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Tıkla Whatsapp
Hemen Ara