Kiralık Uçak, Özel uçak Kiralama, Hava Ambulans +905332308511

Özel Helikopter Kiralama Fiyatları

Fiyatlar Nedir; Neye Göre değişkenlik Gösterir;

Özel Helikopter Kiralama Fiyatları için detaylı bilgi ve fiyat analizlerini bu makalede bulabilirsiniz. Çoğumuzun aklından geçmiştir bu soru. “Kiralık helikopter ne kadar?”, “Helikopter kiralasam ne kadar öderim?” diye.. İşte tüm sorularınızın cevabını bu makalede bulabilirsiniz.  Zaman nakittir sözünü ilke edinerek sizlere, gerek trafik yoğunluğunu ve gerekse zamana karşı  yarışma problemini aşmanız için yıllardır uzak ve yakın mesafelerde helikopter kiralama hizmeti veren firmamız, Nerede Olursanız olun sizleri bulunduğunuz bölgeden alıp istediğiniz yere götürme emniyetli ve konforlu bir biçimde yerine getirmektedir.

Helikopter fiyatları da diğer hava araçları gibi ; mesafe ve hava aracının cinsine göre değiştiğinden, gösterdiğinden lütfen +90 533 2308511  &  +90 530 6636490  numaralı telefondan hızlıca fiyat alınız.


Örnek Fiyatlar

Helikopter Cinsi    :    Bell 206 Jet Ranger

Zaman                     :  60 Dk

Ortalama Fiyat      :   2.500 Euro + KDV

 

 


Helikopter Cinsi    :  Bell 407

Zaman                     :  60 Dk

Ortalama Fiyat      :    2.750 Euro + KDV

 

 


Helikopter Cinsi    : Agusta-109E

Zaman                     :  60 Dk

Ortalama Fiyat      :    3.000 Euro + KDV

 

 


Özel durumlarınız ve sormak istediğiniz tüm sorularla ilgili sitemiz üzerinden uçuş talep formu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz anında istediğiniz bilgiler ışığında gerekli analizleri yapacak, uçuşunuza veya sormak istediğiniz sorulara ilişkin verileri oluşturacaktır. Size kalan sadece arkanıza yaslanmak ve uzman ekibimizin size talep ettiğiniz yoldan geri dönüş sağlamasını beklemektir. Unutmayın acil durumlarda yukarıdaki telefonlarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Siz değerli konuklarımızla birlikte olmaktan gurur duyduğumuzu ve ‘kalkışa hazırız’ sloganımızla en kısa sürede gökyüzünde buluşmak temennisi içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Tıkla Whatsapp
Hemen Ara