Kiralık Uçak, Özel uçak Kiralama, Hava Ambulans +905332308511

Özel Jet Kiralama Hizmetleri

Özel Jet Kiralama Nedir?

Özel jet kiralama, dünya üzerinde herhangi iki nokta arasında yer , zaman ve durum müsaitliğine bağlı olarak jet tipi hava araçlarının kiralanmasıdır. Nerelerde kullanıldığı, hangi transferleri kapladığı ve daha bir çok sorunuzun cevaplarını makalemizin devamında bulabilrsiniz.

Nerelerde Kalkar?

Apron Havacılık olarak dünyanın neresinde olursanız olsun bir hava alanın olduğu herhangi bir noktadan diğer bir noktaya özel jet kiralama hizmeti vermektedir. Hızlı bir şekilde en iyi hizmeti en iyi fiyat garantisiyle sunmakta olan firmamızdan güvenle jet kiralayabilirsiniz. Özel jet kiralama taleplerinizi karşılayacak tecrübeye, veritabanına, teknik altyapıya ve profesyonel kadroya sahip firmamızın uçuş öncesi ve sonrası da tüm hizmetlerde yanınızda olduğunu bilmenizi isteriz.

Özel Helikopter Kiralama Hizmetini Kimler Vermektedir?

Apronjet Havacılık sektördeki deneyimi, uzman kadrosu, Türkiye, Avrupa, Asya ve Afrika’da bulunan ofis ve temsilcilikleriyle sizlere kaliteli ve yaygın bir hizmet ağı sunmaktadır. Yerel ofislerindeki bilgi birikimini küresel alana da yaymış durumdadır. Bugüne kadar pek çok özel uçak operasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olan Apron Havacılık’ın özel uçak müşteri portföyünde

-Üst düzey yöneticiler

-Şirket sahipleri

-Holding CEO’ları

-Yerli ve yabancı sanatçılar

– Dünyaca ünlü müzik grupları

-Devlet başkanları

-Diplomatlar,

-Haberciler

-Yardım kuruluşları

-Diğer çeşitli organizasyonlar ve kurumlar bulunmaktadır.

Nasıl Kiralayabilirim?

Öncelikle işinizin aciliyet durumuna göre bizlere ulaşabilirsiniz.  Bunun için iki yol bulunmaktadır.

  1. Gecikmesinde sakınca bulunan hallerde aşağıdaki telefon numaralarını 7/24 arayabilir uzman ekibimizden destek alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz
    +90 533 2308511
    +90 530 6636490  
  2. Eğer işiniz acil değil ve ileri bir tarih için planlama yapmaksa niyetiniz; hemen Uçuş Talep Formu yazımıza tıklayarak ilgili alanları doldurabilir ve uzman ekibimizden fiyat alabilirsiniz. Uçuş talep formlarınız elimize ulaşır ulaşmaz ; ekibimiz gitmek istediğini güzergaha ve uçuşu gerçekleştirecek  kişi sayısına bağlı olarak en uygun hava aracını belirler ve geri dönüş için belirttiğiniz yollardan ivedilikle size dönüş yapar. Sizin tek yapmanız gereken formu doldurup arkanıza yaslanmanız ve uygun tekliflerin firmamız tarafından ayağınıza getirilmesidir.

Size en uygun seçeneğin belirlenmesinin ardından gerekli operasyonel işlemleri vakit kaybetmeden başlatıyoruz.  Operasyonel süreç içerisinde ortaya çıkabilecek problemleri (havalimanı izinlerinin istenilen kalkış izinleriyle uyumsuzluğu ya da gecikmesi, üst geçiş izinlerinin verilmemesi ya da iptali, vb.) uzman ekibimizle çözüme kavuşturmak ilk hedefimiz. Sonrası değerli müşterilerimizi hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde varış noktasına götürmek.

Özel jet taleplerinde ana politikamız hızlı bildirim ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasıdır. VIP bir uçakla seyahatin verdiği tüm olanaklardan müşterilerimizin yararlanmalarını sağlıyoruz.  Kiralama ihtiyaçlarında yüksek konfor, minimum fiyat ve uçuş emniyetinden ödün vermeksizin piyasa koşullarındaki en iyi seçenekleri zaman kaybetmeksizin değerli müşterilerimize sunarak çözüme kavuşturmak esas ilkelerimizden.

Sizlerden almış olduğumuz güç ve cesaret ile havacılık sektöründe bir dünya markası olmayı başardık. Veri tabanımızda bulunan 75 iş jeti, 46 helikopter ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine kendini adamış uzman ekibimizle 7 gün 24 saat Apron Havacılık olarak hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

‘’Emniyet, nezaket ve sürat’’ politikasıyla hizmet vermekte olan şirketimiz her daim sizinledir.

Tıkla Whatsapp
Hemen Ara