Kiralık Uçak, Özel uçak Kiralama, Hava Ambulans +905332308511

Özel Helikopter Kiralama

Özel Helikopter Kiralama Nedir:

Hava araçlarının bir çeşidi olan helikopterlerin, belirli bir bedel karşılığında bünyesinde bu araçları barındıran şirketlerden kiralanma işlemidir. Özel helikopter kiralama hakkında nerelerde kullanıldıkları , kimler tarafından sağlandıkları ve fiyatları hakkında bir çok bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır:

 • Belirli iki rota arasında uçuş gerçekleştirmesi,
 • Şehir içi trafiğinin hayatı felç ettiği durumlarda aciliyetin geciktirilmemesi
 • Belirli bir alanın gök yüzünden izlenmesi, resmedilmesi,
 • Film, Klip, Belgesel vb organizasyonların işlem süreçleri
  vb havadan halledilmesi gereken işler için kullanılmaktadır.

Özel Helikopter Kiralama Hizmetini Kimler Vermektedir?

Apronjet havacılık  özel helikopter kiralama hizmetini İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, Nevşehir, Bodrum, Marmaris, Diyarbakır, Van hareket merkezli olarak dünyanın her noktasına vermekteyiz.

Nasıl Kiralayabiliriz:

Öncelikle işinizin aciliyet durumuna göre bizlere ulaşabilirsiniz.  Bunun için iki yol bulunmaktadır.

 1. Gecikmesinde sakınca bulunan hallerde aşağıdaki telefon numaralarını 7/24 arayabilir uzman ekibimizden destek alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz
  +90 533 2308511
  +90 530 6636490  
 2. Eğer işiniz acil değil ve ileri bir tarih için planlama yapmaksa niyetiniz; hemen Uçuş Talep Formu  yazımıza tıklayarak ilgili alanları doldurabilir ve uzman ekibimizden fiyat alabilirsiniz. Uçuş talep formlarınız elimize ulaşır ulaşmaz ; ekibimiz gitmek istediğini güzergaha ve uçuşu gerçekleştirecek  kişi sayısına bağlı olarak en uygun hava aracını belirler ve geri dönüş için belirttiğiniz yollardan ivedilikle size dönüş yapar. Sizin tek yapmanız gereken formu doldurup arkanıza yaslanmanız ve uygun tekliflerin firmamız tarafından ayağınıza getirilmesidir.

Unutmayınız;

Büyük şehirlerde hayatı felç eden trafik yoğunluğunda zaman tasarrufunda bulunarak güvenli bir uçuş deneyimi yaşayabilirsiniz. Zaman kavramı ve konforun öneminin arttığı günümüzde her türlü şehir içi ve şehirler arası transferlerde helikopterleri güvenle tercih edeceğiniz adresiniz Apronjet Havacılık’tır.

Apronjet Havacılık sektörün lider firması olarak size uygun uçuş ve gereken planlamaları yaparak, hayatımızın en önemli unsuru olan zamanı çok iyi değerlendirmenizi ve yönetmenizi sağlar. Konularında deneyimli uzman uçuş ekibimiz ve yer personelimizle, 2004 ten beri sizlere hizmet veren firmamızla her koşulda memnuniyetiniz için çalışmakta olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Tıkla Whatsapp
Hemen Ara