Kiralık Uçak, Özel uçak Kiralama, Hava Ambulans +905332308511

Kiralık Uçak Hizmetleri Ayrıntılı Hizmet Tanıtımı

Kiralık uçak veya özel uçak kiralama hizmetlerine genel adıyla charter denir. Özel uçaklarla yapılacak olan bireysel veya şirketler için hava yoluyla ulaşım sağlama şeklidir. Özel uçaklar toplamda 4 farklı ana kategoriye ayrılarak bunların altında birçok hizmet sunarlar. Hafif uçaklar, orta ve ağır uçakların yanı sıra VIP hava yolu uçakları şeklinde sıralayabiliriz. Bu temel kategorilerin yanı sıra süper hafif ve uzun menzilli uçaklar gibi birçok alt kategori bulunmakta ve uçak seçimleri buna göre yapılmaktadır.

Bu sınıflandırmalar yapılırken uçakların motor sistemlerine göre belirlenir. Jet veya pervaneli uçaklar olduğuna dikkat edilirken aynı zamanda uçağın kabin ölçüleri de bunlardan yola çıkarak oluşturulmaktadır. Çok uzun menzillere seyahat imkanı taşıyan uçaklar kendi bünyelerinde ekstra yakıt tankları taşırlar. Bu nedenle daha uzun mesafelere kesintisiz uçuş yapabilirler. Özel uçakları incelediğiniz motor tipleri göz önünde bulundurularak farklı alt sınıflar oluşturulduğunu görebilirsiniz. Tek motorlu, Turboprop, Turbojet gibi birçok motor sınıflandırması bulunmaktadır.

Öncelikli olarak hangi uçakla yolculuk ayarlamak istediğinize karar vermektir. Sonrasında kiralık uçak hizmeti almak için bir telefon görüşmesi veya form doldurmak ilk aşama için yeterli olacaktır. Gideceğiniz yeri belirlemeniz ardından uçağı kiraladığınız hava yolu şirketi sizin için tüm gereksinimleri ve ayarlamaları yapar. Gidilecek rotayı çizerken aynı zamanda gidilecek adres farklı bir ülkeyse karşı ülkenin iniş izinleri, slot izinleri, üzerinden geçiş yapılacak ülkelerin izinleri gibi birçok ayrıntıya dikkat ederek ön hazırlıkları tamamlar.

Bu tarz uçuş için gerekli ayarlamaları büyük bir titizlikle gerçekleştirirken, uçuşunuzun iptaline dahi yol açabilecek sorunların oluşmaması için gerekli tüm çabayı gösteriyoruz. Profesyonel bir ekibe sahip olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanıyor, sizi gitmek istediğiniz yere en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Kiralık uçaklar günümüzde basitleştirilmiş prosedürler dahilinde gerçekleştirebileceğiniz en basit hava yoluyla ulaşım biçimidir. Bu tarz uçuşlar için yolcular çoğunlukla vip bekleme salonları, ekip dinlenme odaları, uçağa hızlı bir şekilde geçiş imkanı bulunan farklı bir CIP/VIP terminali kullanır. Uçakların içerisinde sunulan hizmetler ise yolcuların konforları düşünülerek hazırlanmış, birçok farklı çeşitten oluşmaktadır. Bu hizmetlere bir göz atıldığında uçuş esnasında sunulan İnternet erişimi, duş alabileceğiniz odalar, uzanabileceğiniz veya biraz kestirmek isteyebileceğiniz yatak odaları, konferans yapabileceğiniz bir bölüm, ayrılmış kabinler gibi birçok VIP hizmet sunulabilmektedir.

Kiralık uçak hizmetlerinde uçuş fiyatları genellikle her şey dahil bir şekilde kullanıcıya sunulurken, bu fiyatlandırma uçağın kiralık kalacağı saat üzerinden hesaplanır. Uçuşların ücretleri belirlenirken uçuşun süresi ve gidilecek hedef noktada yer alan havalimanları bunun belirlenmesinin en büyük etkenleri olacaktır.

Kararsız kaldığınız durumlarda firmamız ile iletişime geçerek, gerek telefon gerekse diğer iletişim araçları aracılığıyla sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. İhtiyaçlarınıza en uygun uçağı seçmeniz konusunda ve hedefinize ulaşım süresi ve gerekli prosedürler konusunda gerekli bilgilendirmeleri yapabiliriz.

Tıkla Whatsapp
Hemen Ara