Kiralık Uçak, Özel uçak Kiralama, Hava Ambulans +905332308511

Hava Taksi Hizmetleri

Sizler için geliştirdiğimiz birçok teknolojinin yer aldığı aynı zamanda dünya çapında yenilikleri entegre ettiğimiz son teknoloji güvenlik önlemleriyle donatılmış hava taksi hizmetinizde. Gerekli tüm eğitimleri almış uzman, tecrübeli mürettebatımız sizleri yolculuğunuz sırasında rahat ettirmek için ellerinden geleni yapmaya hazır. %100 konfor ve güvenli bir yolculuğa çıkabilmek, ulaşmak istediğiniz yere en kısa sürede gidebilmek için birçok noktada hazır bekletilen hava taksilerimizi tercih edebilirsiniz. Kişi sayısına göre farklı uçaklarla hizmet sağlayarak, sizlere çok daha ekonomik ve uygun fiyatlar sunuyoruz. Uçaklarımız içerisinde ihtiyacınız olabileceğini düşündüğümüz tüm ekstralara yer vererek, uçuş öncesinde belirtmeniz halinde mümkün olan tüm eklemeleri ve çıkarmaları gerçekleştiriyoruz. Haftanın her günü 24 saat hizmet vererek, nerede ve ne zaman isterseniz orada oluyor ve sizleri güvenli bir yolculuğa çıkarıyoruz.

Merak ettikleriniz

Hava taksi hizmetimiz dışında sağlamış olduğumuz bir diğer önemli hizmetimiz ise Ambulans helikopter. Bu hizmetimiz dahilinde hayati durumlar, acil durumlar ve hastaların nakil ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Dünyanın birçok noktasına ve ülkesine nakil işlemleri gerçekleştirebiliriz. Uzman pilotlarımız, tecrübeli mürettebatımız ihtiyaç duyabileceğiniz tüm tıbbi malzemeleri öncesinde bulundurarak gerekli tüm müdahalelerin sağlanması için gerekli ortamı hazırlıyor. Normal bir uçak ile seyahate çıkamayacak ağır hastalar başta olmak üzere, özel ilgi ihtiyacı bulunan kişilerinde kullanabileceği bu hizmet dahilinde oldukça özen gösterilen profesyonel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Hastaların rahat bir yolculuk geçirebilmesi için elimizden geleni yapıyor, onları adeta evlerinde hissedebilecekleri huzurlu bir yolculuk sağlıyoruz.

Hava ambulans içerisinde, sizlere tahsis edilmiş olan özel mürettebatımız gereken tüm eğitimi almış tecrübeli bir ekiptir. Bu hizmetimizin esas amacı hayati bir durumda hızlı bir müdahale sağlanmasını sağlamak ve hastayı acil bir şekilde nakletmektedir. Bu hizmetin kullanılabileceği bir diğer durum ise; kritik ve acil durumlarda doğa felaketleri gibi, kişilerin olay yerinden hızlı bir şekilde kurtarılarak, müdahale merkezine taşınmasını sağlamaktır. Şirketimiz sizlerin özel ihtiyaçları doğrultusunda sağlayabileceği özel hava taksileri yanı sıra sağlamış olduğu ambulans hizmeti sayesinde tüm ihtiyaçlarınız en uygun fiyat politikası çerçevesinde hızlı bir şekilde karşılamaktadır. Bize 7/24 ulaşarak, hizmetlerimiz bilgiler talep edebilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren ve sizlere destek olmak, gerekli yönlendirme ve bilgilendirmeleri yapmak amacıyla hazırda bekleyen bir çağrı merkezimiz bulunmaktadır. Huzurlu, güvenli ve hızlı bir yolculuğa çıkmak için hemen bizimle irtibata geçebilir ve özel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Tıkla Whatsapp
Hemen Ara