Kiralık Uçak, Özel uçak Kiralama, Hava Ambulans +905332308511

Özel Uçak Kiralama Hizmetleri

Özel Uçak Nedir?

Dünyanın hava alanı pisti bulunduran herhangi bir yerinden, yine hava alanı bulunduran bir başka bölgesine istenilen sayıya göre kapasiteleri bulunan ve sıra dışı konforla uçmanızı sağlayan hava yolu aracıdır. Özel Uçak kiralama ise bu hava araçlarının kiralanması eylemidir.

Nasıl Kiralayabiliriz?

Öncelikle işiniz acilse bu bilgiler ışığında hemen telefonlarımızı arayabilirsiniz.

+90 533 2308511
+90 530 6636490 

İletişime geçildikten sonra istediğiniz rota ve özelliklere uygun hava aracımıza ilişkin fiyat teklifimiz tarafınıza iletilir. Mutabık kalmamız sonrasında uçuşun gerçekleşmesi için gerekli koordinat ve dokümanlar paylaşılır.
Uzman ellerde olduğunuzu unutmadan, güvenle firmamızın tecrübelerinden yararlanabilir özel uçak kiralayabilirsiniz.

Apronjet Havacılık olarak sektördeki deneyimi, uzman kadrosu, Türkiye, Avrupa, Orta Asya ve Afrika’da bulunan ofis ve temsilcilikleriyle değerli müşterilerine kaliteli ve yaygın bir hizmet ağı ile özel uçak kiralama hizmeti sunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik kapasite ve konfigürasyondaki uçakları sağlamak için yerel ofislerinin bilgi birikimini küresel alanda da sağlamaktadır.

Bugüne kadar birçok VIP uçuş operasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştiren Apronjet Havacılık konularında uzman personeli ile talep ve ihtiyaçların karşılanması ve müşterilerine piyasa koşullarındaki en uygun uçak ve fiyat tekliflerine ulaşmak için yerli ve yabancı tüm uçak şirketleri ile 7/24 iletişim halindedir.

Özel Uçak Kiralamanın Tercih Edildiği Durumlar:

  • Siyasi ve Benzeri durumlar için planlanan uçuşlar
  • İş Seyahatleri
  • Üst düzey şirket yöneticilerin seyahatleri için planlanan uçuşlar
  • Özel şirket organizasyonlarında personelin transferleri için planlanan uçuşlar
  • Konser ve gösteri turları için planlanan uçuşlar
  • Spor organizasyonları için planlanan uçuşlar
  • Film çekimi ve klip organizasyonu için planlanan uçuşlar

Özel uçak kiralama hizmetine ihtiyacınız olması durumunda hiçbir yükümlülük ya da hizmet bedeli gerektirmeyen danışmanlığımızdan faydalanmak ya da fiyat teklifi almak için yukarıdaki telefonlarımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
İsterseniz online form doldurarak ta sistem üzerinden bize online olarak ulaşabilirsiniz. Bu sayede bizler gelen formun niteliğine göre en uygun fiyat ve diğer tüm teklifleri belirleyerek, ivedi olarak sizlere dönüş yaparız.

Size ise sadece arkanıza yaslanarak, keyifli bir hava yolculuğu yapmak kalıyor.

Tıkla Whatsapp
Hemen Ara