Kiralık Uçak, Özel uçak Kiralama, Hava Ambulans +905332308511

Helikopter Kiralamada Bilinmeyenler

Kiralık helikopter hizmetimiz sizlere tam anlamıyla bir prestij kazandıracak. Çoğunlukla şehir içi ulaşımlar için tercih ediliyor oluşu özet jetlerden ayıran en temel özelliğidir. VIP ulaşım amacıyla kullanılabilecek olmasının yanı sıra tatil veya iş uçuşu amacıyla da tercih edilebilir. Helikopter oldukça işlevsel bir hava ulaşım aracıdır. Kiralık helikopterlere dikkat edildiğinde 2 farklı sınıfa ayrıldıkları görülebilir. Bu sınıflar tek motorlu ve çift motorlu helikopterlerden oluşmaktadır.

Çift motora sahip helikopterler çoğunlukla VIP uçuşlar için tasarlanmış ve bu amaçla kullanılmaktadır. Tek motorlu kiralık helikopterler ise daha çok bireysel, kişisel amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır.

Helikopter Kiralama Tercih ve Kullanım Alanları Nelerdir?

 • Havalimanlarına havadan gerçekleştirilen VIP transferler.
 • Kurumsal amaçlı VIP Organizasyonlar.
 • Kurumsal amaçlı gerçekleştirilen iş seyahatlerinde tercih edilebilir.
 • Özel amaçlar doğrultusunda gerçekleştirilen VIP kiralamalar.
 • Sportif organizasyonlar amacıyla helikopter kiralanabilir.
 • Helikopter kullanılarak gerçekleştirilecek şehir içi turlar.
 • Havadan film ya da fotoğraf çekimi gerçekleştirebilmek için.
 • Ultra Lüks olarak tabir edilen Otellere VIP Transfer gerçekleştirmek amacıyla.
 • Evlilik teklifi gibi asla unutulmaması ve özel olması gereken durumlarda.
 • Kayak merkezlerine gerçekleştirilecek hava yoluyla özel transferler için.
 • Özel kargo taşıması amacıyla.
 • Ambulans Helikopter olarak kullanılarak, hızlı bir ulaşım sağlamak için.
 • Havadan şehri veya bir bölgeyi keşfetmek için.

Sizlere kiralık helikopter hizmeti sunan firmamız, her türlü ihtiyaç doğrultusunda VIP helikopter kiralama imkanı tanıyor. Nerede olduğunuzun bir önemi olmadan, en yakın noktadan helikopterimizi size yönlendirerek en kısa zamanda VIP hizmetinize kavuşmanızı sağlıyoruz.

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, Nevşehir, Bodrum, Marmaris, Diyarbakır, Van gibi harekat merkezlerimizden çıkış yaparak nerede olursanız olun en kısa zamanda yanınıza geliyoruz. Hava yolu aracılığıyla her türlü VIP yolcu transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Havadan helikopter aracılığıyla fotoğraf çekimi yapmanıza imkan tanıyoruz. Helikopter seyahatiniz sırasında evlilik teklifi edebilmeniz için elimizden gelen her türlü imkanı sunuyoruz. Havalimanlarına transferler gerçekleştiriyoruz.

Havada helikopter ile fotoğraf veya film çekimi gerçekleştirmek istiyorsanız, arzu ettiğiniz takdirde helikopterin kapısını sökerek hizmet verebiliriz. Fakat bunun için öncesinde gerekli izinleri almanız gerekiyor. Helikopter kiralama ücretleri hakkında bilgi almak istiyor ve nereden kiralayabilirim diye araştırma gerçekleştiriyorsanız doğru adrestesiniz. Helikopterleri kullanma amacınız ne olursa olsun, sizlere her zaman en iyi ve VIP hizmeti sunarak mağdur olmamanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Şehri keşfetmek amacıyla gerçekleştirebileceğiniz bir şehir turu hizmetimiz dahi var.

Helikopter kiralama hizmetlerinden yararlanmadan önce bizimle iletişime geçerek fiyat alınız. Sizler için her zaman en uygun fiyatı sunarak, özel hizmet vermeyi garanti ediyoruz. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, Nevşehir, Bodrum, Marmaris, Diyarbakır, Van gibi birçok harekat noktamızdan sizlere ulaşıyor ve nerede olursanız olun ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Helikopteri Nasıl Kiralayabiliriz?

Helikopter kiralama hizmetimizden yararlanabilmek için bizimle telefon aracılığıyla iletişime geçebilir veya gerekli çevrimiçi formu doldurabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için telefonla ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer ileri tarihli planlı bir uçuşunuz bulunuyorsa formu doldurabilirsiniz.

Tıkla Whatsapp
Hemen Ara